Balandžio 10-16 dienomis vyks Pasaulinė informavimo apie homeopatiją savaitė (World homeopathy awareness week), kurią organizuoja Pasaulinė informavimo apie homeopatiją organizacija (WHAO). Ji rekomenduoja tą savaitę skaityti visuomenei paskaitas apie homeopatiją, leisti lankstinukus, organizuoti internetines konferencijas, lengvatinėmis sąlygomis konsultuoti pacientus, konsultuoti telefonu, duoti interviu ir kt.

Lietuvos homeopatų asociacija (LHA) kartu su kitų 45-ių pasaulio šalių atstovais jau dešimti metai dalyvauja šios nepelno organizacijos veikloje ir planuoja savo renginius Pasaulinei informavimo apie homeopatiją savaitei.

Dėmesys vyresnio amžiaus žmonėms

Minėtos savaitės datos pasirinktos norint paminėti homeopatijos įkūrėjo Samuelio Hanemano gimimo dieną. Šiemet yra praėję jau 256 metai nuo jo gimimo.

2017 metų savaitės tema yra „Homeopatija vyresniame amžiuje“ (Homeopathy for eldery). Šis tarptautinis renginys yra gera proga garsiai priminti apie homeopatinio gydymo metodo privalumus:

  • ekologiškumą,
  • saugumą,
  • pašalinio poveikio nebuvimą,
  • holistinį požiūrį į pacientą.  

Tema aktuali Lietuvai

Vyresni žmonės dažnai serga jau ne viena, o keliomis lėtinėmis ligomis, bloginančiomis gyvenimo kokybę. Poliklinikoje jiems dažniausiai siūlomas gydymas cheminiais vaistais. Kadangi sutrikimai vyresniame amžiuje paprastai būna jau ne vienoje organų sistemoje, o skirtingas kūno dalis gydo skirtingi specialistai, neretai nederinantys savo paskyrimų tarpusavyje, vyresnio amžiaus žmonės patiria ir daugiau pašalinių medikamentų poveikių.

Homeopatinių vaistų vartojimas šiems žmonėms būtų saugi ir efektyvi alternatyva.

Renginiai Lietuvoje

Lukiškių vaistinė (Vilniuje) homeopatijos savaitės metu taikys nuolaidą homeopatinams vaistams.

Parapharm vaistinė (Kaune) taikys 10 proc. nuolaidą savo gaminamiems homeopatiniams vaistams.

LSMU vaistinė Kaune (Sukilėlių pr.13; Sukilėlių pr.51 ir Rotušės a.2-3 ) taikys 10% nuolaidą gaminamiems homeopatiniams vaistams ir 5% nuolaidą pramoninės gamybos vaistams.

Norinčių bet kuria forma  informuoti apie homeopatiją,  savaitės iniciatyvas galėsime paskelbti tinklapyje www.homeopatuasociacija.lt . Šis tinklapis bus susietas su tarptautiniu WHAO tinklapiu, taigi apie renginius Lietuvoje bus žinoma ir kitose šalyse. Tikimės Jūsų iniciatyvos ir palaikymo.

Daugiau informacijos:

www.worldhomeopathy.org.

Leave a Reply