hhh

Balandžio 10-16 dienomis vyks pasaulinė informavimo apie homeopatiją savaitė (World homeopathy awareness week), kurią organizuoja Pasaulinė informavimo apie homeopatiją organizacija (WHAO).

Lietuvos homeopatų asociacija kartu su kitų 45-ių pasaulio šalių atstovais jau devinti metai dalyvauja šios nepelno siekiančios organizacijos veikloje ir planuoja savo renginius Pasaulinei informavimo apie homeopatiją savaitei.

Minėtos savaitės datos pasirinktos norint paminėti homeopatijos įkūrėjo Samuelio Hanemano (Samuel Hahnemann) gimimo dieną. Šiemet yra sukakę jau 261 metų nuo jo gimimo.

2016 metų savaitės tema yra „Homeopatija kaip profilaktinė medicina“

Renginiai Lietuvoje

Vš.į. Natūraliosios terapijos centras taikys 10 eurų nuolaidą pirmajai homeopato konsultacijai Pasaulinės informavimo apie homeopatiją savaitės dienomis.

Gyd. Jurga Baikauskienė 2016 04 08 skaitys paskaitą Zarasų Parapijos namuose tema „Pagalba sau, profilaktinė ir natūrali medicina“.

Lukiškių vaistinė Vilniuje taikys 10 % nuolaidą visiems pramoninės gamybos homepatiniams ir gemoterapiniams vaistams 04 11-15 dienomis.

„Grožio akademijoje“ bus galima įsigyti „Guna“ kompanijos homeopatinių preparatų su 10 % nuolaida (ši nuolaida sumuojama prie jau turimos lojalių klientų nuolaidos). Kreiptis į vadybininkę Ievą tel. 8 605 55107.

Vš.į. „Sveikos gyvensenos akademija“ 2016 04 14 Edita Kontratienė skaitys paskaitą „Homeopatija visai šeimai“.

Gyd. O.Pauliukevičiaus gydomasis kabinetas Kėdainiuose taikys 10 % nuolaidą pirmajai homeopato konsultacijai.

J.Lazutkienės individuali įmonė (Antakalnio 43/Šilo 2-36, Vilniuje) taikys 10 % nuolaidą homeopato konsultacijoms.

Panevėžyje Rožyno šeimos klinika taikys 10 % nuolaidą homeopato konsultacijai, R.Folio diagnostikai ir medikamentų parinkimui.

Gyd. homeopatas S.Stankūnas paskelbė naują staipsnį apie homeopatiją savo tinklapyje www.vegatestas.lt

Atgijos vaistinė Kaune taikys 10 % nuolaidą gaminamiems homeopatiniams vaistams ir 5 % nuolaidą pramoninės gamybos vaistams.